IMG_2542-1
IMG_1892
IMG_8351
IMG_5932
IMG_3764
IMG_9193
IMG_3262
IMG_8298
IMG_7780
IMG_8334
IMG_2542-1
IMG_1892
IMG_8351
IMG_5932
IMG_3764
IMG_9193
IMG_3262
IMG_8298
IMG_7780
IMG_8334
 • TIC
 • Navštivte
 • Pravidelné akce
 • Festivaly
 • Sport
 • Zábava

Jedná se o nevšední formát festivalu, který se zaměřuje nejen na hudbu, ale také výtvarné umění, divadlo, vizuál a tvůrčího ducha vůbec. Zaujalo Vás to? Hledejte na https://artukus.cz/ Koná se v srpnu.

Svěží festival začátkem léta se koná na Bojišti a jde o netradiční víkendovou slavnost v podobě přehlídky předních a zajímavých českých pražíren a kaváren napříč Českou republikou. A ke kávě se báječně hodí jazz. Více hledejte na www.https://kafejazz.cz

Od svého zrodu v roce 1999 odehrálo na festivalu Obscene Extreme více než 640 kapel z téměř všech koutů světa a s nimi našla svou základnu v České republice horda skalních fans extrémní hudby z celé Evropy i mimo ni.
oef 2012 bestTo, co táhne fans na Obscene Extreme, je víc než jen výběr nového a starého underground grincore, crustu, punku, death metalu, thrash metalu, hardcore a všeho někde mezi, ale i skvělá atmosféra, skutečný DIY přístup a opravdový duch komunity. Nezáleží na tom, odkud jsi či kdo jsi. Každý je v kotli stejný!
Už víc než deset let cestují lidé po zeměkouli, mezi kontinenty a spí na letištích a železničních stanicích, aby se dostali na Obscene Extreme. A tento rok se Obscene Extreme festival rozrostl o další 3 festivaly - Obscene Extreme America v Mexiku, Obscene Extreme Asia v Indonésii a Obscene Exteme Australia v Melbourne. Tyto festivaly byly naprosto šílené a už teď se těšíme na OEF 2014 World Tour, které pravděpodobně proběhne v Austrálii, Spojených státech a Japonsku!!!

5 důvodů, proč vás Obscene Extreme dostane na lopatky:

 1. Skutečný underground Obscene Extreme je jeden z mála skutečně undergroundových festivalů, který spojuje velké žánr definující kapely a malé kultovní kapely.
 2. Přátelský pro vegany Ať ve veganství jedete nebo ne, věříte nebo praktikujete cokoli, na Obscene Extreme jste vítáni.
 3. Solidní cena vstupenek Žádný velký zprostředkovatel rezervací nebo sračkoidní megafestival pod hlavičkou výrobce energetických nápojů, Obscene Extreme si může dovolit každý.
 4. Žádný přehnaný pravidla, žádná šílená security agentura. Skákání z pódia, invaze na pódium a další je vítáno. Obscene Extreme se k Vám chová jako k lidem a nebrání Vám se bavit.
 5. Grindcore karneval Vemte si masku, oblečte se jako goregrindový banán, Obscene Extreme je víc než festival - je to párty!

http://www.obsceneextreme.cz
https://www.facebook.com/ObsceneExtremeFestival
http://www.youtube.com/ObsceneExtremeFestoef 2012 best 2

 

Pivofest se v samotném srdci města Trutnova na Krakonošově náměstí koná od roku 2004. Každý rok návštěvníkům druhou červnovou sobotu nabízí degustaci tekutého chleba mnoha druhů a značek doplněnou o pestrý hudební program. Na Pivofestu už vystoupili například Václav Neckář, Tomáš Klus, Dalibor Janda, Marta Kubišová, Xindl X, Ready Kirken, Petr Kolář, Jaroslav Uhlíř, No name, Věra Špinarová, Arakain, Buty, Jiří Schmitzer, Kamil Střihavka a mnozí další. Samozřejmostí je občerstvení všeho druhu a stylová tombola. Pravidelnou součástí je také sraz motocyklových a automobilových veteránů. Na Pivofestu, jehož jedinečnost názvu je opatřena ochrannou známkou, se každoročně scházejí tisíce návštěvníků.
Pivofest2Pivofest3Pivofest4

 

Počasí Trutnov

Podrobná předpověď počasí pro Trutnov ze stránek yr.no v češtině
meteobox

Pohotovost

cerveny-kriz-prumer-10cm

Pravidelné akce v Trutnově

A.T.I.C.

certifikat TIC

 

TV DRAK

TV-DRAK-logo

Navštivte Trutnov

Navstivte Trutnov-1

Je to pro vás daleko nebo nemáte čas?

Navštivte ho zde a určitě se cesty zkrátí a najdete i čas ke skutečné návštěvě.

Sportovní zpravodajství

z Trutnova a okolí
Pojďme si společně zasportovat a udělat něco pro své zdraví
www.trutnovmestosportu.cz

TRUTNOV V TOULAVÉ KAMEŘE ČESKÉ TELEVIZE

Videa z našeho města pod názvy:

 • Košíkář (velikonoční zvyky a pletení košů v Domě pod jasanem).
 • Trutnov(Město a Galerie draka a Den bitvy 27.6.1866).
 • Tkalcovské muzeum a Pevnost Stachelberg najdete v reportážích v regionech na stránkách Toulavé kamery.

NEJBLIŽŠÍ AKCE TRUTNOV