Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

CIRK-Uff 2022 skončil

Dvanáctý ročník festivalu je minulostí. V divácích, pořadatelích i účinkujících však ještě doznívají emoce a před zavřenýma očima defilují neskutečné akrobatické kousky, které nám naprosto přirozeně předvedly ty největší hvězdy novocirkusového umění.
 

Festival, cirk-uff, Trutnov

Na hranici nepředstavitelného se pohybovalo deset členů australského souboru CIRCA ve svém představení HUMANS. Na jednoduché a nic nezahalující scéně šli téměř ke kořenům fyzických limitů, přitom s křehkostí a srozumitelnou lidskostí.

Premiéra uffácké produkce předvedla okouzlující krásku THULU MOON v excelentní vzdušné akrobacii a kontorsionistice. Dobře hraná počáteční nejistota vyvrcholila prvky, nad kterými rozum zůstával stát a srdce plesalo. Jen tak dál, Uffo!

Pozadu nesmí zůstat ani další umělci ze souborů LOSERS CIRQUE COMPANY, jejichž GRANDIÓZNÍ byli skutečně grandiózní, AIRGYM ART COMPANY, s jejich až snovou vzdušnou akrobacií, finské SISUS SIRKUS, HOLEKTIV, TYHLE, CIRKUS TETY a další a další. Prohlédněte si je v galerii!

Celý festival byl nabitý k prasknutí a my už se těšíme na CIRK-Uff 2023!!!

Další aktuality

To je možností! Tak třeba Komentovaná vycházka po NS Den bitvy u Trutnova 27.6.1866 Na naučné tabule zapomeňte. 11. a 25. července a 8. a 22. srpna si naučnou stezku projděte s průvodcem. Bitvu...
Jako každý rok i letos se svezete autobusem nahoru, pokocháte se krásou hor, ať už ze sedla kola nebo vlastní výšky, a zpáteční linkou zamíříte zase zpět. Přepravovat je možné i elektrokola -...
Festival nového cirkusu, který se pravidelně koná v Trutnově na začátku léta, zve na špičkové zahraniční soubory i českou elitu. Letos proběhne v termínu 1. - 5. června.