Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

CIRK-Uff 2022 skončil

Dvanáctý ročník festivalu je minulostí. V divácích, pořadatelích i účinkujících však ještě doznívají emoce a před zavřenýma očima defilují neskutečné akrobatické kousky, které nám naprosto přirozeně předvedly ty největší hvězdy novocirkusového umění.
 

Festival, cirk-uff, Trutnov

Na hranici nepředstavitelného se pohybovalo deset členů australského souboru CIRCA ve svém představení HUMANS. Na jednoduché a nic nezahalující scéně šli téměř ke kořenům fyzických limitů, přitom s křehkostí a srozumitelnou lidskostí.

Premiéra uffácké produkce předvedla okouzlující krásku THULU MOON v excelentní vzdušné akrobacii a kontorsionistice. Dobře hraná počáteční nejistota vyvrcholila prvky, nad kterými rozum zůstával stát a srdce plesalo. Jen tak dál, Uffo!

Pozadu nesmí zůstat ani další umělci ze souborů LOSERS CIRQUE COMPANY, jejichž GRANDIÓZNÍ byli skutečně grandiózní, AIRGYM ART COMPANY, s jejich až snovou vzdušnou akrobacií, finské SISUS SIRKUS, HOLEKTIV, TYHLE, CIRKUS TETY a další a další. Prohlédněte si je v galerii!

Celý festival byl nabitý k prasknutí a my už se těšíme na CIRK-Uff 2023!!!

Další aktuality

Tak jak říjen barví stromy, nabízí také Trutnov pestrou paletu podzimních zážitků. Ulice města prozáří poslední rozverné veselice a klidné a útulné Tkalcovské muzeum v Domě pod jasanem pořádá...
Že s koncem prázdnin končí i léto a báječné chvíle? Nesmysl! V Trutnově začátkem září proběhnou akce, které by Vás určitě neměly minout:
Léto a prázdniny v plném proudu, to chce také nějaké dobrodružství. Ale když dobrodružství, tak bezpečně. Proto využijte odborně postavené MTB stezky Trutnov Trails a bike park Vlčka. Od nejmenších...