Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Čištění řeky Úpy 7.5. od 9:30

Pojďte s námi čistit řeku a udělat něco pro přírodu.
Rukavice a pytle na odpadky budou k vyzvednutí na startovacích místech u autobusového nádraží, u koupaliště a u Loděnice. Vítány jsou samozřejmě děti, pro které je mimo práce nachystaný také další doprovodný program. Akce se koná v rámci Místních dnů pro klima a energii.
Úklid končí ve 13:00, od 15:00 se na Loděnici v Trutnově – Poříčí od Jiřího Malíka dozvíte soustu zajímavostí o ekologii řeky a zadržování vody v krajině.
Projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí.

Trutnov, Čištění řeky Úpy

Další aktuality

Léto a prázdniny v plném proudu, to chce také nějaké dobrodružství. Ale když dobrodružství, tak bezpečně. Proto využijte odborně postavené MTB stezky Trutnov Trails a bike park Vlčka. Od nejmenších...
Projděte si stinný park a lesopark anebo napumpujte adrenalin do žil na MTB stezkách. Ochlazení během horkých letních dnů nabízí koupaliště, večery příjemně zakončí film v letním kině.
Dvanáctý ročník festivalu je minulostí. V divácích, pořadatelích i účinkujících však ještě doznívají emoce a před zavřenýma očima defilují neskutečné akrobatické kousky, které nám naprosto přirozeně...