Vyhledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Cyklobusy – přeprava kol do a z Trutnova

Také v Trutnově jsme připraveni na prázdninový provoz. Na vybraných autobusových linkách je možné přepravovat mimo běžných zavazadel také jízdní kola. 

Trutnov cyklobusy

Krkonošské cyklobusy

Krkonošské cyklobusy jsou v provozu od 29.5. do 30.9.2021. V červenci a srpnu jezdí denně, v září ve čtvrtky, soboty, neděle a svátek. Jízdní řád cyklobusů najdete na webu Krkonoš.

Více informací

Autobusová přeprava kol

Až 6 kol vezmou vybrané autobusové linky 400 (Trutnov-Mladé Buky-Vrchlabí), 401 (Trutnov-Babí-Žacléř), 403 (Trutnov-Malá Úpa), 404 (Trutnov-Janské Lázně-Pec pod Sněžkou) a 410 (Hradec Králové-Dvůr Králové n.L.-Trutnov-Malá Úpa). V jízdním řádu hledejte sloupek doplněný symbolem kola.

Více informací

Do Polska

Přeprava kol do Polska je možná cyklobusem Kladského pomezí z Náchoda: Kudowa Zdrój – Karlów – Broumov.

Více informací - PDF ke stažení

 

Další aktuality

Nakukovat tajně někomu do domácnosti není úplně to ono. Ale u čápů se to tak nebere. Chcete-li vidět, jak žije rodinka, která bydlí na komíně slovutného trutnovského pivovaru Krakonoš, neváhejte...
Během prázdninových měsíců je v provozu mezinárodní linka turistických vlaků do Polska. Pojedou na dvou linkách, a to z Trutnova přes Královec a Lubawku do Sędzisławi a z Adršpachu přes Meziměstí do...
Novinkou pro letošní rok jsou komentované procházky po naučné stezce Po stopách bitvy u Trutnova 27. 6. 1866 s prohlídkou památníku generála Gablenze s rozhlednou.