Vyhledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Jazzinec 2021

Jeden z nejznámějších trutnovských festivalů po roce opět zve své příznivce. Začíná 2.9.  a koncert stíhá koncert až do 29.11. I letos se přivítáme skvělé interprety z celého světa. Na zdejší publikum se těší hráči z Polska, Chile, Itálie, Ameriky, Izraele a samozřejmě i Česka. Každé vystoupení bude mít svoji neopakovatelnou atmosféru a předvede něco TOP. Za všechny jmenujme pořad k poctě Karla Růžičky, na kterém společně se Symfonickým orchestrem Českého rozhlasu zahraje na jediném koncertě v ČR i jeho syn.

Praktické informace

Vzhledem k obavám pořadatelů z dalšího vývoje stran covidu-19 není možné koupit lístky na zářijové koncerty v předprodeji, pouze před koncertem na místě. Od 27.9.2021 je zahájen přeprodej vstupenek na koncerty, které se konají v říjnu, a to na www.uffo.cz nebo přímo v recepci Společenského centra Uffo. Na listopadové termíny bude předprodej možný až v říjnu. O zahájení předprodeje budeme včas informovat.

Trutnov, Jazzinec
Jazzinec 2021.jpg formát jpg (87.87 KB)
Stáhnout

Další aktuality

Toulali jste se po horách, v podhůří a v Trutnově? Není možné, abyste nenarazili na Krakonoše. A určitě ne jenom jednou. Pán hor je v našem okolí téměř všudypřítomný. Pokud si ho chcete připojit ke...
Turistické vlaky do Polska jezdí na dvou linkách, a to z Trutnova přes Královec a Lubawku do Sędzisławi a z Adršpachu přes Meziměstí do Wroclawi. Na lince z Trutnova lze přestoupit na osobní vlaky do...
Také v Trutnově jsme připraveni na prázdninový provoz. Na vybraných autobusových linkách je možné přepravovat mimo běžných zavazadel také jízdní kola.