Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Krakonošův cyklomaraton

Krakonošův cyklomaraton je silniční cyklistický závod přes hřebeny Krkonoš a česko-polským pohraničím, otevřený jak amatérům, tak i profesionálům. Všichni aktivní sportovci, včetně dětí si mohou vyzkoušet atmosféru závodu anebo si jen jako fanoušci užít bohatý doprovodný program. K startovní registraci je také možné zvolit si doplňkově účastnické tričko, které je připraveno v pánských a dámských variantách.

Trutnov, nej události, Krakonošův cyklomaraton

Pro děti je připraven dětský cyklistický závod v prostoru startu a cíle, na uzavřeném okruhu před UFFEM. Mladí závodníci ve věku 0-12 let mohou závodit hned v několika kategoriích na kolech i odrážedlech.  Po závodě se o program postará zábavná agentura VOSA a děti se tak mohou těšit na spoustu zábavy, písniček a soutěží. Těšit se můžete i na bohatou tombolu s věcnými cenami. A navíc! Potkáte se zde  s vybranou legendou sportovního světa, která přijde podpořit všechny sportovce a ty dětské především. Všichni účastníci dětského závodu pak ceny převezmou právě z rukou této osobnosti.

No a kdo by chtěl vyzkoušet i něco nového, může navšítvit třeba unikátní Tkalcovské muzeum v Domě pod Jansanem nebo zajet do Malé Úpy, kudy závod projíždí a projít Pohádkovou stezku či vystoupat na některou z "tisícovek"....
 
Tak přijďte pobejt!

Co je připraveno pro rok 2022 najdete zde

Trasy, jejich délku a převýšení, podmínky účasti, způsob registrace a další informace na webu závodu.