Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Lesopark ožije hmyzáky 14. 5. od 13:00

Chcete vědět co se děje v místním lesoparku? Jaké hmyzí potvory se zde ukrývají? To snadno zjistíte během akce Oživlý lesopark. Čeká vás cesta 2 km dlouhá, na které potkáte otravné vosy, nebezpečná klíšťata, velké pavouky, oživlé keře i spousty dalších hmyzáků.
Pro utrmácené a ty, kteří už všechno vědí je připravený doprovodný program: hmyzí speciality, hudební koncerty, workshopy, vzdělávací programy, malování na obličej. 
 

Trutnov, Městský park a lesopark, Oživlý lesopark

Další aktuality

Léto a prázdniny v plném proudu, to chce také nějaké dobrodružství. Ale když dobrodružství, tak bezpečně. Proto využijte odborně postavené MTB stezky Trutnov Trails a bike park Vlčka. Od nejmenších...
Projděte si stinný park a lesopark anebo napumpujte adrenalin do žil na MTB stezkách. Ochlazení během horkých letních dnů nabízí koupaliště, večery příjemně zakončí film v letním kině.
Dvanáctý ročník festivalu je minulostí. V divácích, pořadatelích i účinkujících však ještě doznívají emoce a před zavřenýma očima defilují neskutečné akrobatické kousky, které nám naprosto přirozeně...