Vyhledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Mladé fotografie a obrazy v Galerii Draka od 7. 1. do 13. 2.

Co o sobě prozradila autorka: Jmenuji se Michaela Kosáčková, je mi 25 let a narodila jsem se v Trutnově.
Střední školu jsem studovala ve Dvoře Králové nad Labem, obor cestovní ruch, ale už v té době jsem věděla, že se chci věnovat spíše focení a kreativní tvorbě.
Poprvé jsem se k fotoaparátu dostala asi ve 4 letech, kdy jsem si od táty půjčila foťák a fotila co mě zaujalo.
V 16 letech jsem dostala svojí první zrcadlovku a nejdříve jsem se tomu věnovala jen pro zábavu a měla to spíš jako koníček a učila se poznávat funkce fotoaparátu.
Postupně jsem zkoušela fotit svoje kamarády, ale zjistila jsem, že mě nejvíc baví fotit přírodu, západy slunce a momentky.
Když jsem se svými fotkami začínala být spokojená, bylo mi líto si je nechávat pro sebe, tak jsem začala vytvářet kalendáře pro rodinu k Vánocům, z čehož se stala tradice a já se setkávala s kladnými recenzemi a když moje touha tvořit stále rostla, začala jsem malovat obrazy přírody na plátno.
A teď se mi plní sen a mám svoji první výstavu s vernisáží..

Podrobnější informace 

Trutnov, Galerie Draka, Michaela Kosáčková - výstava fotografií a obrazů

Další aktuality

Tříkrálový čas je časem nostalgie po uplynulých Vánocích, se kterými se však nemusíme rychle rozloučit. Ozvěny svátků nám připomenou koledníci, kteří chodí s kasičkami Charity městem a vybírají...
31. 12. 2021 na Silvestra je otevřeno od 9:00 do 12:00 1. 1. 2022 na Nový rok je ZAVŘENO. Přejeme Vám šťastný rok 2022 se spoustou krásných cest nejenom turistických a v TIC se na Vás těšíme od 3.1...
Nejenom do Krkonošského národního parku, ale ani do našich lesů nenoste prosíme zábavní pyrotechniku. Buďte ohleduplní k přírodě, zvěři, zvířatům i sami k sobě. Děkujeme.