Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Mladé fotografie a obrazy v Galerii Draka od 7. 1. do 13. 2.

Co o sobě prozradila autorka: Jmenuji se Michaela Kosáčková, je mi 25 let a narodila jsem se v Trutnově.
Střední školu jsem studovala ve Dvoře Králové nad Labem, obor cestovní ruch, ale už v té době jsem věděla, že se chci věnovat spíše focení a kreativní tvorbě.
Poprvé jsem se k fotoaparátu dostala asi ve 4 letech, kdy jsem si od táty půjčila foťák a fotila co mě zaujalo.
V 16 letech jsem dostala svojí první zrcadlovku a nejdříve jsem se tomu věnovala jen pro zábavu a měla to spíš jako koníček a učila se poznávat funkce fotoaparátu.
Postupně jsem zkoušela fotit svoje kamarády, ale zjistila jsem, že mě nejvíc baví fotit přírodu, západy slunce a momentky.
Když jsem se svými fotkami začínala být spokojená, bylo mi líto si je nechávat pro sebe, tak jsem začala vytvářet kalendáře pro rodinu k Vánocům, z čehož se stala tradice a já se setkávala s kladnými recenzemi a když moje touha tvořit stále rostla, začala jsem malovat obrazy přírody na plátno.
A teď se mi plní sen a mám svoji první výstavu s vernisáží..

Podrobnější informace 

Trutnov, Galerie Draka, Michaela Kosáčková - výstava fotografií a obrazů

Další aktuality

Festival nového cirkusu, který se pravidelně koná v Trutnově na přelomu května a června zve na špičkové zahraniční soubory i českou elitu.
Na hlavním nádraží v Trutnově je možné půjčit si koloběžku, kolo nebo elektrokolo od Českých drah. Po výletu je zde lze zase vrátit. Můžete kombinovat výpůjční a návratová místa, můžete cestovat...
Chcete vědět co se děje v místním lesoparku? Jaké hmyzí potvory se zde ukrývají? To snadno zjistíte během akce Oživlý lesopark. Čeká vás cesta 2 km dlouhá, na které potkáte otravné vosy, nebezpečná...