Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Obscene Extreme

Obscene Extreme, nebo krátce OEF, je festival extrémní hudby, za kterým se sjíždí fanoušci nového a starého underground grincore, crustu, punku, death metalu, thrash metalu, hardcore a všeho někde mezi, z celého světa. V Trutnově, v areálu Bojiště, se koná již od roku 1999, kdy mu dala vzniknout vydařená narozeninová oslava jeho nynějšího organizátora, Miloslava „Čurby“ Urbance.

Trutnov, nej události, Obscene extreme festival

Svým fanouškům festival nabízí nejen prožitek z poslechu extravagantní muziky, ale i neobvyklou zábavu (Freak festival), složenou z bizardních disciplín (např. závod v kontejnerech na odpad, pojídání pálivých papriček), které k OEF patří stejně neodmyslitelně, jako hrůzostrašné masky, převleky, stage diving (oblíbené skákání fanoušků z pódia do kotle), nebo výhradně vegetariánská a veganská strava.

Ani děti zde nepřijdou zkrátka. Na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou, jen tak nezapomenou! Připravená je Grind Školka s bohatým programem. Za horka vodní bitva, v případě deštivého počasí pak společenské hry nebo gumákový a pláštěnkový výlet po areálu.  Takže, ratolesti s sebou ať si také užijí festivalový nášup!!! Děti do 14 let mají vstup zdarma.

To, co však táhne fans na Obscene Extreme nejvíc, je skvělá atmosféra, skutečný DIY přístup a opravdový duch komunity.
 
Obscene Extreme je víc než festival - je to párty!
 
http://www.obsceneextreme.cz
https://www.facebook.com/ObsceneExtremeFestival
http://www.youtube.com/ObsceneExtremeFest