Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Otevřené hospody

Chodit od lokálu k lokálu, poslouchat hudbu všech možných žánrů a potkávat dobré lidi je prostě boží - to je moto tohoto ojedinělého městského festivalu.

Hrát se bude uvnitř i venku, festival se rozšiřuje i na Dvoračku a do Alvaza Clubu. U Uffa zahájí festival brazilská bubenická show Tam Tam Batucada. Dveře hudbě a návštěvníkům otevřou Rozmarýnek Pod lékárnou, restaurace Kotva, Krakonoš, Pohoda, U Draka, Pod Hradem, FO3 a Sokolovna, kavárny Atrium, Na Promenádě, Lesa a Café a bar Bruno a vinotéky U Hroznu a U Maxima.

O místo ani o hudbu snad nebude nouze po celou dlouhou noc!

Trutnov, centrum města
Trutnov, Otevřené hospody

Další povedené akce

Už je to tak. Už je po létě a trutnovský drak se odebere k zimnímu spánku, aby zase příští rok v květnu při slavnostech Už ho nesou! byl opět na věž Staré radnice vyzdvižen.
Že je Rýbrcoul předchůdce Krakonoše a co má společného s řepou, mnozí ví. Rýbrcoul = Řepočet, čili „Počítač řep“ - německy Rübezahl, polsky Liczyrzepa. Ale proč tomu tak je se dozvíte v jednom z...
Bojíte se čertů? Bojíte se rádi? Jestli je vaše odpověď NE a ANO, neváhejte vyrazit na pekelnou prohlídku do měděného dolu Bohumír v Jívce na Trutnovsku.