Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Předvánoční odpoledne v muzeu

Pojďte se na chvíli zastavit v předvánočním shonu a vychutnejte si na předvánočním odpoledni v muzeu atmosféru adventu. Mladší žáci a žákyně Základní umělecké školy Trutnov si pro Vás připravili krátké pásmo lidových tanců, starší žákyně baletní vystoupení. Součástí programu bude i slavnostní otevření vánoční výstavy Vánoce našeho dětství a workshop zdobení perníčků s dr. Danou Holmanovou.

 

 

Trutnov, Muzeum Podkrkonoší
Trutnov, Muzeum Podkrkonoší, Předvánoční odpoledne v muzeu, betlém

Vyvrcholením předvánočního odpoledne bude koncert smíšeného pěveckého sboru Colours of GTU z trutnovského gymnázia. Studenti pod vedením dr. Vojtěcha Kábrta zazpívají české i evropské koledy a písně s vánoční tématikou. Během odpoledne bude přístupná tvořivá dílna, kde si budete moci vytvořit originální papírové 3D přání se stromečkem nebo vánoční hvězdu z navlékaných korálků.

Předvánoční odpoledne se koná ve čtvrtek 7. 12. 2023 od 16.30 do 19.00 hodin a jste srdečně zváni!

Vstup zdarma.

Další povedené akce

Ve čtvrtek 14.12.2023 zve Muzeum Podkrkonoší na promítání krátkého videodokumentu s názvem ,,Toulavé boty Jiřího Jůzla" a následnou besedu. Držitel Trampského Oskara a Kulturní ceny města Trutnova...
Tradičně se začátkem adventu v přízemí Staré radnice koná půvabná výstava betlémů, které pravidelně zapůjčují nejrůznější majitelé a autoři. Proto je zde k vidění vánoční výjev ve spoustě provedení, a...
Zatím si poznamenejte datum a nezapomeňte se včas vrátit na tyto stránky nebo k pořadateli, abyste zjistili, co bude na pořadu koncertu.