Vyhledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Snow Film Fest

Chceš zažít dobrodružství na plátně? Tady je šance. A ještě k tomu slosovatelná vstupenka o celosezónní zápůjčku skialpového setu.

Předprodej online nebo v recepci Uffa, cena v předprodeji 100 Kč, na místě 150 Kč

O festivalu

Filmy pro zábavu, inspiraci i odreagování přináší radost tvůrcům i divákům. Ve snímku K2: Impossible descent budete svědky prvního úspěšného pokusu polského borce Andrzeje sjet tuhle nebezpečnou krásnou horu na lyžích. Díky dokumentu Viktor Beránek – Zamyslenia nad životom se aspoň na pár minut podíváte na svět očima zkušeného tatranského nosiče a skutečného horala. Krátký animovaný film o dvojici superzáchranářů Horse Piste odlehčí naléhavou atmosféru hor. V dalším filmu se přesvědčíte, že k některým svahům prostě cesty nevedou a jediný způsob, jak se k nim dostat je zabalit lyže na raft – Float to ski.
Oba bonusové filmy jsou lyžařské, zatímco snímek Persian Lines vás přenese do ulic i na svahy pohostinného Íránu, lyžaři ve filmu Crossing Lebanon si vybrali zatím velmi neobvyklou skialpovou destinaci.

Opatření

Upozorňujeme na nutnost dodržovat pravidla pro konání akcí v uzavřeném prostoru dle aktuálně platných nařízení ohledně covidové situace

Trutnov, Společenské centrum Uffo
Trutnov, Snow Film Fesr, Společenské centrum Uffo