Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Toyota víkend 27. a 28. 11.

Autostyl Trutnov zve zájemce o případnou koupi dokonalého městského SUV s hybridním pohonem na předváděcí akci, ale nejenom to. Zájemcům nabízí i výhodné ceny včetně financování. Kdo má zájem o využití časově omezené zaváděcí nabídky, rozhodně o víkendu navštíví trutnovský Autostyl v Horské ulici.

Nová Toyota Yaris Cross bude k dostání za letošní ceny a k tomu se řadí další nabídky: pokročilý hybridní pohon, sada zimních pneumatik zdarma, zvýhodnění až 25 000 Kč na vybrané verze a bonus za výkup stávajícího vozu. 


www.toyotatrutnov.cz 

Trutnov, Autostyl, Toyota Yaris Cross

Další aktuality

Léto a prázdniny v plném proudu, to chce také nějaké dobrodružství. Ale když dobrodružství, tak bezpečně. Proto využijte odborně postavené MTB stezky Trutnov Trails a bike park Vlčka. Od nejmenších...
Projděte si stinný park a lesopark anebo napumpujte adrenalin do žil na MTB stezkách. Ochlazení během horkých letních dnů nabízí koupaliště, večery příjemně zakončí film v letním kině.
Dvanáctý ročník festivalu je minulostí. V divácích, pořadatelích i účinkujících však ještě doznívají emoce a před zavřenýma očima defilují neskutečné akrobatické kousky, které nám naprosto přirozeně...