Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Trutnovský podzim: Kateřina Englichová - harfa

Kateřina Englichová patří k výrazným osobnostem evropského interpretačního umění. Je držitelkou ceny Prague Classic Award 2018, spolupracovala s významnými umělci a soubory v zahraničí i u nás. 
Na podzim 2018 byla členkou poroty v největší světové soutěži Israel Harp Competition, v sezoně 2022 se stala residenčním umělcem festivalu Za poklady Broumovska, jako sólistka spolupracovala s nejvýznamnějšími českými i zahraničními dirigenty, několik let hrála s Filadelfským symfonickým orchestrem a měla možnost pracovat i takovými s dirigenty, jakými jsou Simon Rattle, Claudio Abbado a další. Zúčastnila se také mnoha světových festivalů.

 

Trutnov, Společenské centrum Uffo
Trutnov, Společenské centrum Uffo, Trutnovský podzim, mezinárodní hudební festival, Kateřina Englichová, harfa

Program 

G. F. Händel, A. Hasselmans, C. Debussy, Z. Fibich, A. Dvořák, F. Godefroid, L. S. Caramellino, H. J. Trneček

Praktické informace

Vstupné 390, 360 a 330 Kč, předprodej v TIC Trutnov, Inforecepci Uffo a on line

Další povedené akce

Ve čtvrtek 14.12.2023 zve Muzeum Podkrkonoší na promítání krátkého videodokumentu s názvem ,,Toulavé boty Jiřího Jůzla" a následnou besedu. Držitel Trampského Oskara a Kulturní ceny města Trutnova...
Tradičně se začátkem adventu v přízemí Staré radnice koná půvabná výstava betlémů, které pravidelně zapůjčují nejrůznější majitelé a autoři. Proto je zde k vidění vánoční výjev ve spoustě provedení, a...
Zatím si poznamenejte datum a nezapomeňte se včas vrátit na tyto stránky nebo k pořadateli, abyste zjistili, co bude na pořadu koncertu.