Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Trutnovský podzim: Vesna & Unique Quartet

Vesna je dívčí kapela zpěvačky a textařky Patricie Fuxové. V listopadu 2018 Vesna vydala debutovou desku Pátá bohyně, za kterou získala nominaci Ceny Anděl na Objev roku. Na albu vyšel mj. i společný duet Patricie a Vojtěcha Dyka. Čas nedávné karantény využila k tvorbě nové desky Anima, kterou si utvrzuje své místo na popové scéně, přičemž si zanechává pro ni charakteristickou folkovou duši a snovost.
V kapele dále hrají Bára Šůstková, Olesya Ochepovskaya, Markéta Vedralová a Tereza Čepková. V minulosti Vesna rovněž spolupracovala s Filharmonií Hradec Králové.
Unique Quartet se poprvé objevil na scéně v roce 2016 a ihned od svého vzniku začal intenzivně spolupracovat s osobnostmi současné populární scény a koncertovat s vlastním programem, který obsahuje především úpravy popových, rockových a filmových skladeb.

 

Trutnov, Společenské centrum Uffo
Trutnov, Společenské centrum Uffo, Trutnovský podzim, mezinárodní hudební festival, Vesna & Unique Quartet

Program

průřez deskami Pátá bohyně a Anima

Praktické informace

Vstupné 390, 360 a 330 Kč, předprodej v TIC Trutnov, recepci Uffo a on line

Další povedené akce

Ve čtvrtek 14.12.2023 zve Muzeum Podkrkonoší na promítání krátkého videodokumentu s názvem ,,Toulavé boty Jiřího Jůzla" a následnou besedu. Držitel Trampského Oskara a Kulturní ceny města Trutnova...
Tradičně se začátkem adventu v přízemí Staré radnice koná půvabná výstava betlémů, které pravidelně zapůjčují nejrůznější majitelé a autoři. Proto je zde k vidění vánoční výjev ve spoustě provedení, a...
Zatím si poznamenejte datum a nezapomeňte se včas vrátit na tyto stránky nebo k pořadateli, abyste zjistili, co bude na pořadu koncertu.