Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Dolce – sportovní a rekreační areál

Dolce u Trutnova jsou báječným místem!  Je možné zde lenošit na pláži nebo lavičkách i u kiosku s občerstvením. Právě tak dobře je možné si zasportovat – plavat v přírodním koupališti nebo využít nabídky sportovního areálu. Velké hřiště je tu i pro děti. V místě je rovněž restaurace a kemp pro stany i karavany, ale také s chatkami.

Trutnov, sportovní a rekreační areál Dolce s přírodním koupalištěm

Do Dolců se dostanete příjemnou procházkou z centra města, a to pěšky, s kočárkem i na kole. Rozsáhlý areál nabízí nespočet možností k využití. Mimo přírodního koupaliště s tobogánem, dětského hřiště a kiosku s příhodným občerstvením, je tu také mnoho sportovišť. V nabídce jsou tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště a minigolf. Nejmenší mají k dispozici dvě dětská hřiště, skákací hrad a půjčovnu šlapacích kár, koloběžek a paddelboardů. Cyklisté si mohou uschovat kola nebo si je zde zapůjčit a vydat se do okolí po cyklostezce. 

Kemp Dolce

Kemp Dolce je otevřen nejen pro ubytované hosty, ale i pro širokou veřejnost, která může využívat veškerých služeb areálu. V kempu mají hosté na výběr z několika typů ubytování (rekreační domky, finské chaty, mobilní domky a vybavené stany). Karavanisté a stanaři ocení možnost vlastního výběru kempového místa a síť elektrických přípojek po celém kempu. Parkoviště u kempu je zdarma.

Akce pro veřejnost

V místě se pravidelně konají akce pro veřejnost. Mezi nejznámější patří DolceFest, závody Dračích lodí, dětské dny a sobotní večery s živou hudbou. Přijďte pobejt.
 

Mapa
GPS
50.5454089N, 15.8701525E

Informace

Adresa

Oblanov 37
541 01 Trutnov

Také stojí za návštěvu

Umění a kultura
Malé soukromé muzeum s velkou tkalcovnou a výtvarnou dílnou v Domě pod jasanem v Trutnově – Voletinách je místem, kde...
Přírodní zajímavosti
Park založený v roce 1890 na úbočí kopců Janský vrch a Šibeník je kouzelným místem pro krátkou procházku i půldenní...
Trutnov ležící v údolí řeky a obklopený pahorky a lesy, to je ideální místo pro MTB stezky. Trutnov trails je stále se...