Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Dolce – sportovní a rekreační areál

Dolce u Trutnova jsou báječným místem!  Je možné zde lenošit na pláži nebo lavičkách i u kiosku s občerstvením. Právě tak dobře je možné si zasportovat – plavat v přírodním koupališti nebo využít nabídky sportovního areálu. Velké hřiště je tu i pro děti. V místě je rovněž restaurace a kemp pro stany i karavany, ale také s chatkami.

Trutnov, sportovní a rekreační areál Dolce s přírodním koupalištěm

Do Dolců se dostanete příjemnou procházkou z centra města, a to pěšky, s kočárkem i na kole. Rozsáhlý areál nabízí nespočet možností k využití. Mimo přírodního koupaliště s tobogánem, dětského hřiště a kiosku s příhodným občerstvením, je tu také mnoho sportovišť. V nabídce jsou tenisové kurty, beachvolejbalové hřiště a minigolf. Nejmenší mají k dispozici dvě dětská hřiště, skákací hrad a půjčovnu šlapacích kár, koloběžek a paddelboardů. Cyklisté si mohou uschovat kola nebo si je zde zapůjčit a vydat se do okolí po cyklostezce. 

Kemp Dolce

Kemp Dolce je otevřen nejen pro ubytované hosty, ale i pro širokou veřejnost, která může využívat veškerých služeb areálu. V kempu mají hosté na výběr z několika typů ubytování (rekreační domky, finské chaty, mobilní domky a vybavené stany). Karavanisté a stanaři ocení možnost vlastního výběru kempového místa a síť elektrických přípojek po celém kempu. Parkoviště u kempu je zdarma.

Akce pro veřejnost

V místě se pravidelně konají akce pro veřejnost. Mezi nejznámější patří DolceFest, závody Dračích lodí, dětské dny a sobotní večery s živou hudbou. Přijďte pobejt.!

Co a kdy se koná, najdete v kalendáři akcí nebo níže v souborech ke stažení
 

Mapa
GPS
50.5454089N, 15.8701525E
Soubory ke stažení
Kalendář akcí pro veřejnost 2023 formát jpg (190.58 KB)
Stáhnout

Informace

Adresa

Oblanov 37
541 01 Trutnov

Také stojí za návštěvu

Umění a kultura
Malé soukromé muzeum s velkou tkalcovnou a výtvarnou dílnou v Domě pod jasanem v Trutnově – Voletinách je místem, kde...
Přírodní zajímavosti
Park založený v roce 1890 na úbočí kopců Janský vrch a Šibeník je kouzelným místem pro krátkou procházku i půldenní...
Trutnov ležící v údolí řeky a obklopený pahorky a lesy, to je ideální místo pro MTB stezky. Trutnov trails je stále se...