Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Barevný podzim v Trutnově

Tak jak říjen barví stromy, nabízí také Trutnov pestrou paletu podzimních zážitků. Ulice města prozáří poslední rozverné veselice a klidné a útulné Tkalcovské muzeum v Domě pod jasanem pořádá ojedinělou sérii kurzů o tradičních řemeslech Krkonoš.
Každý podle svého zájmu pojďte nahlédnout.

Trutnov, Rýbrcoul , Řepobraní aneb proč Rýbrcoul počítá řepu, barevný podzim v Trutnově

Řepobraní – aneb Proč Rýbrcoul počítá řepu – 1. 10.

Pán hor Rýbrcoul, kterému dnes spíše říkáme Krakonoš a přisoudili jsme mu vlídnou povahu a podobu starého moudrého muže, sestoupí ve své původní rohaté podobě s průvodem lesních pohádkových bytostí mezi měšťany a spustí zde své reje.

Na celý den je připraveno nepřeberně akcí a představení.

Více informací

Další informace

Kdo nemůže na celý kurz, může se přihlásit i na jednotlivé semináře. Na celý program i jednotlivé semináře je dobré si předem rezervovat místo prostřednictvím e-mailu dumpodjasanem@seznam.cz

Semináře jsou zdarma a jsou spolufinancované Státním fondem životního prostředí Ministerstva životního prostředí ČR a městem Trutnov.

Další aktuality

Že s koncem prázdnin končí i léto a báječné chvíle? Nesmysl! V Trutnově začátkem září proběhnou akce, které by Vás určitě neměly minout:
Léto a prázdniny v plném proudu, to chce také nějaké dobrodružství. Ale když dobrodružství, tak bezpečně. Proto využijte odborně postavené MTB stezky Trutnov Trails a bike park Vlčka. Od nejmenších...
Projděte si stinný park a lesopark anebo napumpujte adrenalin do žil na MTB stezkách. Ochlazení během horkých letních dnů nabízí koupaliště, večery příjemně zakončí film v letním kině.