Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Bazén a koupaliště

Také ti, kteří potřebují k životu vodu, najdou v Trutnově svůj živel. V létě poskytne dost možností nejenom k plavání, ale také k dětskému dovádění letní koupaliště, které je s ohledem na zdejší nadmořskou výšku vyhřívané. V průběhu roku je k dispozici krytý bazén, a to i dětský, a k němu další doprovodné aktivity jako je sauna nebo solárium. 

Trutnov, Koupaliště a plavecký bazén, koupaliště, bazén s vodotrysky

Letní koupaliště

VSTUPNÉ NA ROK 2022 BEZE ZMĚNY. VYUŽIJTE TÉTO SKVĚLÉ MOŽNOSTI !!!

Letní koupaliště s vyhřívanou vodou bylo po kompletní rekonstrukci uvedeno do provozu v roce 2020. Mimo plavecký a dětský bazén je zde brouzdaliště, vodní atrakce, jako například podvodní masážní pololehátko a sedák, masážní trysky, vodní dělo a chrlič, kbelíkový strom, šplhací síť, vodní číše, tobogán nebo lanovka.
V areálu koupaliště jsou k dispozici lavičky a plochy pro ležení, také drobné sportovní prvky, např. ping-pongové stoly a dětská hřiště, potřebné vybavení si lze zapůjčit.

Krytý bazén

Je v provozu mimo hlavní letní sezónu po celý rok. Pro plavce je v plném nasazení připraveno 8 25 m drah (pro veřejnost bývá s ohledem na sportovní tréninky otevřeno méně drah). Je zde také dětský bazén (12 x 6 m), solárium, sauna a fitness.

Pro milovníky přírodní vody je v blízkosti Trutnova přírodní koupaliště ve sportovním a rekreačním areálu Dolce a Lesní plovárna v místě zvaném Sejfy v Mladých Bukách.

Mapa
GPS
50.5623781N, 15.9216672E
Otevírací doba / Vstupné

Aktuální informace najdete na stránkách areálu

Informace

Adresa

Na Lukách 432
54101 Trutnov - Kryblice

Také stojí za návštěvu

Máte volno a děti ne maličké, ale ještě ne úplně samostatné? Potom jsou aktivity v SVČ Trutnov pro vás tou správnou...
<>
Přírodní zajímavosti
Dolce u Trutnova jsou báječným místem! Je možné zde lenošit na pláži nebo lavičkách i u kiosku s občerstvením. Právě tak...
<>
Umění a kultura
Galerie Draka je unikátní galerií zasvěcenou tvorovi z pověstí o založení města Trutnova – drakovi. Přestože její...
<>