Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Procházky s příběhem

V době chytrých telefonů je snadné prožít zajímavé příběhy i z dávné minulosti při procházce žhavou současností. Stačí stáhnout příslušnou aplikaci a vyrazit. Račte si vybrat:

Trutnov, Procházky s pšíběhem, Geufun, Park s lesopark, dračí lavička, foto Lenka Hurdálková

A potom tu máme spoustu hledaček. Bez telefonu, s tužkou a papírem v ruce hledáte odpovědi do tajenky. Správně vyluštěná tajenka samozřejmě představuje také zaslouženou odměnu.

  • Questy (cesty za pokladem): Kde jsem byl doma, Po stopách kulturního odkazu německého obyvatelstva,  Tajemství trutnovského podzemí - hru si vyzvednete v TIC Trutnov a kde dostanete odměnu se dozvíte následně.
  • Co vydaly hlubiny země - to je soubor pěti výletů, během kterých pátráte v širším okolí města po stopách dávných důlních činností. Hry zakoupíte v TIC Trutnov a odměnou za každou hru je soubor unikátních mincí.
  • Tripper - celorepublikový pátrací fenomén má svůj díl i v Trutnově. Tady se pídíte po tom, jak Trutnov souvisí s Amazonkou. Hru zakoupíte v TIC Trutnov
  • Hledačky pro děti - najdi pět draků nebo koukej, co je v blízkosti soch Rýbrcoula - to jsou jednoduché úkoly, které děti s nadšením plní. Potřebné letáčky obdržíte v TIC Trutnov

Další aktuality

Letní hudební scéna v Trutnově přeje fanouškům všech hudebních žánrů. Stačí si...
Zajímá vás historie a rádi byste se dozvěděli, co se tenkrát událo na bitevním...
Máte rádi výhledy? Pokud ano, zveme vás na památník Gablenz. Od 1.6.2024 bude...