Vyhledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Dětská hřiště

Jít s dětmi na hřiště, dát si na lavičce kávu a jenom zdáli pozorovat, zda ratolest netropí příliš velké vylomeniny. I v tom spočívá kouzlo navštíveného města. Proto vám v Trutnově nabízíme taková místa, kde je tato kombinace možná, ať již máte sotva odrostlá batolata nebo malé školáky. Kavárny jsou na dosah a někde dokonce uniknete dešti.

Trutnov Středisko volného času

Malé hřiště u Uffa

Malé ale neustále užívané hroznem dětí. Skluzavka, kolotoč, houpačky a umělý povrch, kde nevznikají kaluže, a v dosahu dvě zahradní kavárny, kde připraví kávu s sebou, abyste mohli sledovat dítě a současně relaxovat na lavičce u hřiště. Hřiště je v centru města a mimo frekventované komunikace. V blízkosti je jako bonus sousoší Smečka – naše trutnovské kočky od Michala Gabriela. Ty jsou také zdrojem velké dětské radosti.

Společnské centurm Uffo

Hřiště na Dolní Promenádě

Hned vedle Malého náměstí a u železné, v létě rozkvetlé lávky. Běžné městské hřišťátko je oplocené a proti parnému slunci chráněné vzrostlými stromy. U hřiště je venkovní posezení patřící k cukrárně naproti. A je to vyhlášená cukrárna.

Zde je také možnost úkrytu v případě deště. Vnitřek cukrárny z velké části tvoří dětský koutek, také pojatý spíše jako vnitřní hřiště. I zde můžete dítě jenom pozorovat a užívat si dobrot.

Středisko volného času

Prostor, který vyhoví všem. Pro malé je tu odpovídající kout, ti větší se vydovádí na dobrodružném hřišti nebo jenom tak, protože celý areál je vybavený nepřeberným množstvím prvků, kde si děti podle vlastní fantazie vyhrají do sytosti. A podle shora daného slibu je součástí areálu SVČ i kavárna s dobrým drobným občerstvením.
SVČ je za železniční tratí, stranou městského ruchu, vnořené mezi stromy, ale je zde také dobrá možnost parkování.

Více zde