Hledat
Menu
Sdílet
Oblíbené

Pohodové léto v Trutnově

Projděte si stinný park a lesopark anebo napumpujte adrenalin do žil na MTB stezkách. Ochlazení během horkých letních dnů nabízí koupaliště, večery příjemně zakončí film v letním kině.

Letní kino Trutnov

A kdyby pršelo?

I to se může stát. Ale nejenom pro tyto případy nabídne skvělý zážitek Tkalcovské muzeum, kde se dozvíte vše o zpracování lnu a prohlédnete si kouzelné umění krajkářek,  nebo Galerie Draka s unikátním zpracováním trutnovské pověsti o zabití draka.

Nebo bude horko

V tom případě je nejlepší zajít na koupaliště, případně do sportovního a rekreačního areálu Dolce s přírodním koupalištěm. V obou případech si nejenom zaplavete, ale máte k dispozici i celou řadu dalších atraktivit a zábav.

Pro milovníky adrenalinu

jsou jako stvořené jednosměrné MTB stezky pro horská a celoodpružená kola Trutnov Trails. Nástupní punkt je ve Lhotě u Trutnova, je tu i malá hospůdka a hlavně půjčovna těch správných kol. Nebo zkuste lanovou dráhu či dobrodružné hřiště v areálu Střediska volného času, pro ještě odvážnější je tu k dispozici i lezecká stěna. Ani tady nebude o chvilky napětí nouze.

Park a lesopark

je dalším místem, kde můžete strávit téměř celý pohodový den. Po upravených cestičkách se báječně chodí lesním tichem i s kočárkem, venkovní fit stezky zase nabídnou trochu toho dovádění a lesní altány s ohništěm a připraveným dřevem přímo vybízí k posezení i dlouho do večera.

Pro lepší orientaci je k dispozici plánek cest.

Další aktuality

Po slavnostním velkolepém otevření zahájilo Centrum současného umění EPO1 svůj...
Opět pojedou i přes Trutnov letní cyklobusy. Krkonošské cyklobusy Zahajují...
Trutnovský drak se minulý víkend vrátil na své letní sídlo. Opět visí na věži...